פסטיבל אבירי ירושלים 2017 הינו פסטיבל ימי הביניים התשיעי ברצף. שמונה פסטיבלים קודמים הביאו לנו ניסיון עצום והבנה של כל הדקויות בארגון פסטיבל מוצלח. בדומה לאירועים באירופה, אנו מארגנים פסטיבל יחודי בארץ ישראל בירושלים.

yeladim-2

המיומנות והניסיון
בעבודה עם ילדים

אנו רוצים שהפסטיבל שלנו ישמח בראש ובראשונה את הילדים. לכן כל המדריכים שלנו הם אנשים שיודעים וחשוב מכל — אוהבים לעבוד עם ילדים. רובם עובדים עם ילדים כבר יותר מ-10 שנים.

seret

כמו לראות סרט מבפנים
אווירה אותנטית

הפסטיבל שלנו מאורגן בשיתוף פעולה עם מומחים לשחזור היסטורי. הם משחזרים בגדים, כלי נשק ושריונים מתקופות שונות. כך נוצרת אווירה אותנטית ייחודית של ימי הביניים. ביקור אצלינו מרתק לא פחות מביקור בצילומים של סרט היסטורי.

turnir-abirim

טורניר אבירים בינלאומי
הדבר האמיתי

לוחמים מקצועיים מישראל ומחו”ל שהקדישו שנים רבות לאימונים מגיעים לפסטיבל כדי להראות לכם מהו טורניר אבירים אמיתי, בלי קיצורי דרך. הנשק והשריון אמיתיים!

רק בפסטיבל שלנו תוכלו:

ליהנות מהטבע

מוזיאון פעיל עין יעל שוכן על גבעה ירוקה דרומה מירושלים. בשטח המוזיאון טרסות קדומות מלאות צמחייה ירוקה, מעיין, רחוב רומי משוחזר עם חנויות ובתי מלאכה, עצי זית, עצי תאנה, צמחי תבלין ואין ספור פינות קסומות… לפני או אחרי הפעילויות של הפסטיבל תוכלו לטייל ברחובות המוזיאון וליהנות מאוויר הרים צלול.

einyael

ללמוד מההיסטוריה

כבר במאה השנייה לספירה המקום היה נחשב ליוקרתי בעיני הירושלמים. לא לשווא בנו כאן הרומאים הקדומים וילה מפוארת עם פרסקו צבעוני ורצפות פסיפס מרהיבות שנשמרו עד היום, עם בתי מרחץ וטרסות רחבות. רוצים להפוך לאצילים רומיים ליום אחד יפה ומלא הרפתקאות? בואו לעין יעל בימי הפסטיבל אבירי ירושלים!


סרטונים מהאירועים הקודמים

הנכם מוזמנים לראות סרטונים נוספים ותמונות בעמוד הגלריה